Od zawsze żyłam w biegu, próbując pogodzić wiele aspektów. Przykład? Studia dzienne, koło naukowe, praca zawodowa, podróże. „Bad hair day” jest u mnie na porządku dziennym!
Bad hair way to metafora panującego wkoło chaosu, zamiłowania do podróży i prób wyglądania w tym wszystkim w miarę dobrze. Wiecie – taka próba ogarnięcia nieogarnięcia 😀

Postanowiłam założyć bloga, by pokazać Wam, że można spełniać się prywatnie, zawodowo oraz ciągle mieć przestrzeń na rozwijanie swoich pasji i zainteresowań! Wystarczy odrobina chęci i trochę organizacji! Bad hair way to miejsce dla każdej kobiety, która chce się rozwijać!

Kilka lat temu twierdziłam, że nie ma we mnie ciekawości świata, a odpocząć mogę w domu, na kanapie. Podróże rozwijają i totalnie uzależniają! Chcę pokazać Wam, że podróżowanie nie musi być trudne i okrutnie drogie. Na blogu, chcę podzielić się moimi sposobami, jak uczynić je jeszcze prostszymi oraz pokazać Wam kawałek świata, który mi do tej pory udało się zobaczyć! Jako maniaczka kosmetyczna nie mogłabym zrezygnować również z tematyki beauty! Przemycę też tematy związane z komponowaniem szafy kapsułowej oraz zwykłe, domowe sprawy.

Cześć! Mam na imię Magdalena. Jestem magistrem matematyki, pracującym w branży IT. Uwielbiam śpiewać. Swój czas wolny poświęcam na podróże. Gotowanie dla innych sprawia mi ogromną przyjemność. Wydaję zdecydowanie za dużo pieniędzy na kosmetyki i próbuję skomponować idealną szafę kapsułową. Zostaniesz ze mną na dłużej?

Śledź mnie na instagramie:
@badhairway – podróżniczo, życiowo, lifestylowo,
@badhairway.pl – kosmetycznie.